На Тернопільщині місцеві олігархи зберігають контроль над владою

Умовою ведення великого бізнесу при кланово-олігархічній моделі розвитку, яка на даний час успішно прижилася в Україні, є доступ до бюджету і природних ресурсів. За такою системою і працює господарка Героя України Петра Гадза (звання “Героя” надав Янукович !!!)

Для успішного ведення бізнесу, Гадз забезпечує зв’язок із владою на всіх рівнях: з держбюджету фірми Гадза отримували фінансування за різними програмами; відшкодування по стихіях, яких ніколи не було, а свої люди у владі на місцях забезпечують безперешкодний доступ до природних ресурсів, можливість мати одну з найнижчих в області орендну плату за землю. Саме тому головний латифундист району намагається проштовхнути на посаду голови РДА «нейтральну» людину, яку відразу після призначення «усиновить». Для того і шукає можливості підходу і способи «заЛІФТити» голову Тернопільської обласної адміністрації Ігоря Сопеля.

Найстрашніше, що зараз «сниться» Гадзу це те, як нова влада проводить інвентаризацію землі у районі і створює конкурентні умови для оренди паїв. За 3,5 місяці свого урядування в області, пан Сопель залишає майже усю команду у нашому районі, яка працювала і працює на Гадза, і на знищення району. І, як видно, з тих кроків, які робить нова адміністрація Сопеля в області, «сон» Гадза ще не скоро здійсниться.

Депутат Бучацької районної ради

Петро Чорнота

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора