“Ви виграли 200 000 гривень”, – тернополян попереджають про чергове шахрайство

“Ви виграли 200 000 гривень” таке сповіщення отримав тернополянин. Виконавши умови отримання, чоловік не тільки не отримав гроші, але й втратив свої.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області, чоловіка обшахраювали на суму понад 12 000 гривень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Зі слів заявника, на його телефон надійшло смс-повідомлення з інформацією про те, що він виграв майже чверть мільйона гривень. Чоловік одразу зателефонував за вказаним номером, аби уточнити інформацію.

Слухавку підняв незнайомець, який представився співробітником фірми, яка проводила розіграш коштів. Він розповів, що в акції виграв номер телефону тернополянина, рахунок якого він поповнював через платіжні термінали.

Аферист запевнив жертву, що для отримання коштів необхідно сплатити комісію, поповнивши мобільний рахунок жителя обласного центру. Чоловік погодився й здійснив дві транзакції 2175 та 9750 гривень.

Після успішного переказу коштів, шахрай попросив здійснити ще одну операцію в розмірі 10 000 гривень, чоловік відмовив та запідозрив підозріле. Не встиг чоловік зателефонувати в поліцію, як з його рахунку зняли кошти.

Правоохоронці просять мешканців Тернопільщини бути обачними та не довіряти невідомим, які телефонують з інформацією про будь-які виграші.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора