Ви наш вірус, котрий більше не хочеться терпіти!

Фото: Анна Семенків

Політика це брудна справа. Місцева політика – болото. Сьогоднішня сесія обласної ради доказала це. Останнім часом стало модно насміхатись з Верховної Ради, але ми забули про своїх місцевих «клоунів». Але сміятись чомусь не хочеться, бо біда…

Страх… Саме він давно став запорукою успішного інструменту політичного самозбереження. Здається тернопільські політикани з тривалим досвідом розводити «місцеве болото» знайшли свою соломину порятунку. Коли ти тривалий час руками колотиш болото, в результаті нічого красивого ці руки зробити вже  не можуть. Сьогоднішній концерт як приклад. Політична гра від якої бридко.

Запальні виступи, жестикуляція, аплодисменти… стара прогнила корумпована система знову в пошані. Героїчний вчинок, якщо створити проблему, а тоді імітувати її вирішення.

Сиджу, дивлюсь на запальні виступи місцевих політиків, а в думках рахую цифри… Цифри, котрі прокручують фірми з вашими коштами… сумно це все…

Усі сьогоднішні захисники чомусь не обговорювали ситуацію з розкраданням коштів в Лановецькій школі… Учні котрої сьогодні ризикують більше поламати собі ноги в зруйнованому спортивному залі, ніж захворіти китайським вірусом.

Алло, депутати ви де? А таких шкіл в області на руках не перелічити. Таких схем розкрадання хоч греблю гати…

Єдиний вірус, якого варто боятись – це ви наші депутати!

Ви єдиний вірус, котрий давно вже знищує цю область!

Позначки:
Автор матеріалу:
Всі 311 матеріалів автора