Підгаєцькому районі введено режим надзвичайної ситуації

У зв’язку з введенням надзвичайної ситуації в Підгаєцькому районі голова Підгаєцької РДА  Дуда Галина Богданівна звернулась до жителів району: 

“Шановні жителі району!
• З 21 березня на території Підгаєцького району введено режим надзвичайної ситуації. Окрім раніше введених обмежувальних заходів, введено масковий режим у місцях загального користування.
• З ініціативи волонтерів, голів райдержадміністрації та райради, заступника міського голови створено Підгаєцький штаб для боротьби з коронавірусом. Роботу штабу координують голова РДА та голова райради.
• Спільно з головними лікарями та Народним депутатом Іваном Калауром організовуємо забезпечення ланок первинної та вторинної медицини необхідними засобами захисту, медикаментами, дезінфікуючими засобами. На перші дні роботи лікарня всім необхідним забезпечена (захисні костюми, окуляри, маски та рукавиці, медикаменти, дезінфікуючі засоби). Працюємо над придбанням засобів захисту та усього необхідного в повному обсязі. Будемо раді кожній допомозі.
• Щира подяка усім небайдужим громадянам, що фінансово підтримують благодійний фонд Підгаєцького штабу для боротьби з корона вірусом, а також тим, хто активно долучився до пошиття масок.
• У тісній комунікації перебувають усі гілки влади, медичні служби, Підгаєцьке відділення поліції, служба надзвичайних ситуацій району та волонтери.
Інформуємо, що станом на 25.03.2020 підозри на захворювання коронавірусом в районі не зареєстровано.
• Осіб, які перебували в контакті з хворими людьми інших районів не відслідковано.
• Сімейні лікарі спільно з представниками органів місцевого самоврядування ведуть спостереження за жителями району, які приїхали з-за кордону, за всіма громадянами, в яких спостерігається підвищена температура та ознаки ГРВІ.
Звертаюсь до усіх жителів і прошу всіх зберігати спокій, дотримуватись карантину і без потреби не виходити з домівок. Ми робимо усе належне, щоб запобігти появі та поширенню вірусу, допоможіть нам у цьому! Віднесіться до ситуації, що склалася з відповідальністю.

Позначки:
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора