“Медсестрі – 15 тисяч, лікарю – 25”: чиновник з Монастириська назвав джерела збільшення зарплат медикам

Сьогодні працівники Генпрокуратури України перерахували свій одноденний заробіток, що в сумі склав 608 тис.грн., на рахунок Монастириського районного шпиталю.

Про це повідомив керівник Монастриського районного штабу боротьби з коронавірусом Павло Дронь.

“Дякуємо вам за такий гуманний вияв доброї волі! Принагідно порушуємо питання перед МОЗ України про необхідність негайних обіцяних доплат медикам за їхню жертовну працю під час пандемії. Стало відомо, що Уряд вноситиме зміни до Держбюджету з метою перерозподілу держасигнувань. Дуже правильно в цьому напрямку прозвучала ідея обмеження пенсій суддів вищих рівнів з 200 тисяч до 47 тисяч на місяць.

А зарплати їхні сягають 400 тис на одного, в той час, коли вони розвалили систему правосуддя в державі, коли судять не тих, кого треба, а засуджують невинних. Ще є пропозиція від райштабу до Уряду: зважаючи на те, що бюджет МВС дорівнює бюджету Міноборони воюючої держави і складає приблизно 116 млрд грн, зняти 50 млрд грн. і перенаправити їх на охорону здоров»я. А то МВС закупляє гелікоптери, Київ перетворився на режимний поліцейський анклав в той час, коли в Монастириському районі всього два десятки поліцейських і лише два дільничних на весь район. А зарплата медсестри – 3440 грн., лікаря 1 категорії – 4450 грн.!І ще.

В той час, коли кваліфіковані науковці виїхали за кордон, бо викладачі вищої школи, справжні представники академічної науки відповідно не оцінені матеріально, у нас в Україні за 25 років набралося десятки тисяч людей з фіктивними науковими ступенями – «кандидати наук», «доктори наук», «академіки». Сотні млн грн з бюджету йде на утримання цих дармоїдів. Слід створити державну комісію, дати їм написати диктант та анулювати всі ці фейкові наукові звання і ступені. Дійшло до абсурду, коли людина закінчила заочно юртехнікум (який перед тим перейменували на академію) і згодом стала «доктором юридичних наук»(!!!), отримує надбавки до зарплати чи то нардепа, чи екс-міністра. Ексголова ВР Литвин – «академік»! Ківалов – «академік»! «Академіків» як гною колись у колгоспі, а які нові наукові ідеї вони висунули в галузі економіки, освіти, подолання вірусу? В той же час підручники для українських школярів пишуть випускники московської вищої школи! До яких пір це триватиме?Словом, джерел для встановлення зарплат медсестрі хоч би 15 тис грн., а лікарю 25 тис грн. на місяць достатньо”, – написав Дронь

За його даними, на 17.00 в Монастириському районі виявлено 148 інфікованих коронавірусом, зокрема медперсоналу – 42 (11 лікарі, 31 медсестри та фельдшери),7 діти, 12 держслужбовці, 3 поліцейські, 3 вчителі, по 1 – священник, завдитсад, рятівник НС, голова ОТГ, сільський староста. Обстежено в р-ні 769 осіб (в т.ч. 242 медики).В Монастириському шпиталі перебуває 35 хворих ( 21 – середній стан, 14 – легкий).В Тернопільській лікарні – 3 (середній).104 інфікованих на самоізоляції (в них легка безсимптомна форма).Одужало 4 (2 лікарі, 2 медсестри).

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора