Коронавірус разом з микулинецьким пивом

В мережі набирає резонансу інформація про Миколинецький бровар, котрий за інформацією джерела наражає своїх працівників на розповсюдження короновірусу.

Джерело:

“Микулинецький бровар в особі Трояна С. М., розповсюджує смертельну хворобу серед жителів Микулинецької громади.

Нехтуючи правилами безпеки, та застереженнями щодо розповсюдження короновірусу Троян, не просто не дотримався карантину, а відправив своїх працівників в найбільш заражену короновірусом точку України – місто Чернівці.

Так водій Микулинецького бровара, у якого діагностували COVID-19, Віблий вже шість днів після того, як привіз короновірус з Чернівців, розвозить його разом з микулинецьким пивом по всій Тернопільській області.

Такі дії господаря – Трояна свідчать про байдужість до здоров’я своїх підлеглих та жителів громади. Адже наражаючи на смертельну небезпеку людей, відправивши без захисту в Чернівці, Троян дав зрозуміти всій Микулинецькій громаді, що задля продажу свого пива, життя і здоров’я мешканців громади йому нічого не варте. За такі діі, а саме за свідоме розповсюдження коронавірусу Троян С. М. має бути притягнутий до кримінальної відповідальності.”

Автор матеріалу:
Всі 4 матеріалів автора