Під час капітального ремонту вулиці, біля самої міської ради у Чорткові, нанесли збитків бюджету на декілька сотень тисяч. Справа вже у суді

Як поінформували журналістів Чортків.ОНлайн у Відділі комунікації поліції Тернопільської області, виконуючи підрядні роботи з капітального ремонту однієї з вулиць в Чорткові, директор товариства з обмеженою відповідальністю вирішив не перейматися дотриманням державних норм та стандартів будівництва доріг.

У результаті бюджету спричинено збитків на понад 230 тисяч гривень.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розслідуваному за фактом неналежного виконання службовою особою своїх обов’язків, слідчі-детективи ГУНП в Тернопільській області скерували до суду.

У ході досудового розслідування було встановлено, що між товариством з обмеженою відповідальністю в особі 40-річного директора, уродженця Вірменії, жителя Хмельниччини та чортківським комунальним підприємством було укладено договір про проведення капітального ремонту дорожного покриття однієї з вулиць райцентру.

Переможцем стало ТЗОВ Євродорсервіс 2017″

Як виявилося підприємство є зареєстрованим у Чорткові

На вищезгаданого у повідомлені поліції жителя Хмельниччини

Проте підрядник, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не здійснюючи належного контролю за якістю матеріалів та обсягами проведення дорожніх будівельних робіт, порушив державні будівельні норми.

Не усунувши недоліків, посадовець підписав акти приймання виконаних робіт й отримав з бюджету обумовлену договором суму.

Протиправні дії посадовця кваліфіковано відповідно до частини 1 статті 367 ККУ(Службова недбалість)

Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Все б нічого але ремонт проводився практично “під носом” у керівників міської ради. 

Як шахраям вдалося ввести в оману компетентних керівників комунального підприємства та міста вцілому та чи понесуть чиновники якесь покарання невідомо

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 314 матеріалів автора