Зарплата у 30 тисяч та державна путівка на оздоровлення. Голова районної ради на Тернопільщині оприлюднив статки

Голова Монастириської районної ради Володимир Петрович Данилюк оприлюднив декларацію про доходи, отримані за 2019 рік.

Розпочнемо з того, що якщо Тернопільска область рахується найбіднішою в Україні по рівню середньої заробітньої плати за останніх декілька років, то найбіднішим районом в області є саме Монастириський, адже в регіоні немає масштабних підприємств, які б наповнювали бюджет.

Та це не заважає отримувати достойну зарплату багаторічному керівникові Монастириської районної ради – Володимиру Петровичу Данилюку.

За 2019 рік зарплата чиновника склала – 357 407 гривень, якщо розділити цю суму на 12 місяців, то вийде по 29 783 гривні щомісяця.

Та не зважаючи на досить високу зарплату, адже приміром медики Монастириської районної лікарні, які сьогодні боряться з COVID-19, мають ледве 5 тисяч гривень в місяць, голова районної ради Володимир Данилюк у 2019 році отримав державну путівку на оздоровлення вартістю 14 400 гривень, надану Бучацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду СОЦ.

Дружина чиновника – Тетяна Володимирівна Данилюк у відділі освіти районної державної адміністрації за 2019 рік заробила – 147 003 гривні, якщо розділити на 12 місяців, також виходить непогана зарплата – по 12 250 гривень кожного місяця.

Щодо маєтків машин та земельних ділянок, то сім’я Данилюків живе скромно, у селі Задарів, Монстириського району у будинку площею 109 метрів квадратних – помешканння записане на дружину чиновника – Тетяну Володимирівну.

Крім того, Володимиру Данилюку надано на будівництво житлового будинку площею 270 метрів квадратних земельну діляннку у місті Тисмениця,  Івано-Франківської області.

У власності родини Данилюків є 1,44 гектари земельних ділянок у селі Задарів та господарська будівля, площею майже 120 метрів квадратних у тому ж селі Задарів.

Має Володимир Данилюк і два автомобілі, згідно декларації – ВАЗ 21-214 та Нива, 2005 року випуску.

Крім того, дружина Володимира Данилюка – Тетяна Володиммрівна володіє корпоративними правами у розмірі 100 відсотків на суму 113 200 гривень на підприємстві “ПП Задарів-Агро”.

Готівкових коштів чи рахунків у банках родина Данилюків не декларує.

Автор матеріалу:
Всі 313 матеріалів автора