Дружина глави МОЗ Степанова у день його призначення зареєструвала приватну компанію для постачання медтоварів: документи

30 березня, у день призначення новим міністром хорони здоров’я Максима Степанова, його дружина Наталя Степанова зареєструвала під Одесою компанію ВАТ “Бестздрав”, яка займається постачанням медичних товарів у період епідемії коронавірусу.

Про це повідомила журналістка та відома активістка Зоя Казанжи на своїй сторінці у Facebook.

“Одеський сайт Думская.net повідомив наступне: дружина Степанова – Наталя Степанова, в той день, коли він сам був призначений міністром, зареєструвала під Одесою медичну компанію “Бестздрав”. Документи, звісно, подавалися раніше. Певне, подружжя Степанових не сумнівалось в результатах голосування Верховної Ради”, – написала вона.

За її словами, статутний фонд”Бестздраву”, який зареєстровано у смт Авангард Овідіопольського району, складає 1,5 мільйони гривень. Директор фірми – Олег Закорчемний, зять колишнього і вже покійного першого міністра охорони здоров’я та засновника “Клініки Спіженко” – Юрія Спіженка.

“Вгадайте, чим буде займатися компанія? Тадам! Поставками необхідних медичних товарів і період епідемії коронавірусу.
Красиво, правда ж? Конфлікт інтересів? Ні, не чули? Не пристойно? Ні, не чули. Не етично? Ні, не чули.

Я ж казала, що державні фінанси в “надійних” руках. Добре, що зараз в державі спрощені процедури закупівель і право вибору постачальників теж набагато легше. Чому б не скористатися талановитим медичним бізнесюкам?

Ей, хто там флешмобив з приводу того, який прекрасний керівник прийшов в Міністерство охорони здоров’я – їжте, не обляпайтеся тепер”, – додала Казанжи.

       

Автор матеріалу:
Всі 318 матеріалів автора