За гроші зборівчан волонтери вирішили купити…кондиціонери. Дехто з медиків – проти

Вчора зранку у адміністративному приміщенні Зборівської районної лікарні відбулись збори волонтерів, медиків, підприємців, влади. Їх ініціював депутат Ігор Добуш. Як йшлось у анонсі заходу – на ньому штаб мав прозвітувати про роботу та порадитись щодо нових дій. Нові дії вразили більшість присутніх.

Попри те, що медики склали список потреб, які необхідні їм під час ситуаціїї із пандемією – підприємці, які ще з березня ініціювали збір коштів серед жителів громади, запропонували, що лікарні необхідно купити…кондиціонери. Так-так, в період надважливості захисту медиків – це важливо, вважають волонтери.

Звісно, що така ідея не була підтримана усіма медичними працівниками, бо це та потреба, яка зачекає. Але присутні підприємці (нагадаємо, що кошти надсилались саме на благодійний рахунок ГО «Підприємці Зборова») проголосували саме за таке використання коштів.

Результат не змусив себе чекати, і навіть сам ініціатор заходу, пів на 12 годину ночі написав, що медики після ранкової розмови вбачили у його діях передвиборчий піар.

Цікаво й те, що й сам депутат у пості підтвердив своє рішення про можливе балотування на місцевих виборах. А теперішню владу назвав злом. Хоча й сам до неї належить, бо вже не перше скликання є місцевим депутатом.

Від початку збору коштів зборівчани, жителі Зборівського району, заробітчани зібрали більше 400 000 гривень на потреби медиків.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора