Чи наведе Київ порядок у роботі УДМС в Тернопільській області?

В мережі та тернопільських ЗМІ почали появлятись повідомлення, що начальник Бучацького РВ ДМС в Тернопільській області прогулює роботу в особистих справах.

Щоб розібратись в даній історії, та уникнути безвідповідальної роботи державних службовців у Тернопільській області громадська організація «Громадський спротив корупції» звернулась до Ярослава Давибіди (керівник Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області) за роз’ясненнями.

У своїй відповіді пан Давибіда не дав чіткої відповіді, пославшись на проблеми з електропостачанням, що дає підстави начальнику Бучацького підрозділу Делявському Ю.М. відлучатись з робочого місця. Жодного слова про службову перевірку у Бучацькому підрозділі не йдеться в повідомленні пана Девибіди.

Невже обласне керівництво не зацікавлене розібратись в роботі своїх підлеглих?
Така дивна поведінка обласного керівництва УДМС в Тернопільській області насторожує.
Громадська організація «Громадський спротив корупції» вирішила направити звернення голові Державної міграційної служби України пану Соколюку М. Ю. з проханням розібратись в роботі підлеглих Ярослава Давибіди.

Карантин – це ще не причина прогулювати роботу державним службовцям, котрі отримують заробітну плату з бюджету України в такий складний час для країни.
Є сподівання, що в Києві зацікавлені розібратись та провести справедливе службове розслідування.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора