Черговий скандал навколо мережі автомийок LuxWash на Тернопільщині

Тривалий час тривають баталії навколо автомийки у селищі міського типу Козова. Місцеві депутати звернулись до голови щоб він дав їм пояснення куди зливаються відходи після миття автомобілів.

Голова селищної ради Ярослав Адамів прозвітував перед громадою на своїй сторінці у соціальній мережі. Зі слів Ярослава Адаміва дізнаємось що, неодноразово інспектором по благоустрою фіксувалося грубе порушення екологічних та санітарних норм, а саме: злив відходів від господарської діяльності в кювет за допомогою прихованої труби.


LuxWash надає послуги по встановленні та запуску власних комплексів, а тому кожний охочий може стати власником бізнесу. Як показує приклад в селищі Козова бізнес ведуть не завжди дотримуючись чинного законодавства.

А як працюють інші автомийки цього бренду на Тернопільщині. На подібну проблему, а саме злив відходів, жаліються жителі міста Бучач. За словами місцевих, використана вода разом з хімічними речовинами потрапляє у грунт прилеглої території.

Міська рада заявила, що не давала дозволу на будівництво автомийки за адресою вул.Тичини, 3К. У 2018 році рішенням сесії міської ради дану земельну ділянку розміром 0,3800 га було передано на 5 років в оренду громадянці Лучко Людмилі Володимирівні для обслуговування підйому буряка.

Лучко Людмила являється сестрою Делявського Юрія.

Пан Юрій не остання людина в Бучачі, оскільки обіймати посаду начальника Бучацького РВУ ДМСУ в Тернопільській області.

Самого Делявського Юрія постійно бачать на території автомийки LuxWash, що може свідчити про те, що пан Юрій має відношення до даного бізнесу.

Невже посада дозволяє Юрію Делявському вести не зовсім законний бізнес, котрий чомусь не бачать місцева влада, поліція?

Є надія, що ніхто не буде прикривати забруднення території в місті Бучач, навіть якщо це бізнес чиновників, котрі отримують зарплату з бюджету.

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора