Творча молодь з Підгаєччини серед кращих на фестивалі «Українська естафета творчості»

Роботи Анатолія Дворняка, учня Підгаєцької районної державної художньої школи народних ремесел, достойно оцінили на Всеукраїнському конкурсі «Українська естафета творчості». Юнака відзначили дипломом першої премії.

«Дуже приємна для нас новина, що нашого учня Анатолія відзначили на всеукраїнському рівні. Також, наші вихованці беруть участь у міжнародних виставках: Македонія м. Бітола, Болгарія м. Нова Загора, Японія. Під час карантину мали чотири виставки онлайн. Чотири рази наші учні ставали переможцями на Всеукраїнському конкурсі імені Тараса Шевченка. Наш навчальний заклад чотири рази був в номінації «найкращий серед мистецьких шкіл області», – розповідає викладач Анатолія, а за сумісництвом директор Підгаєцької районної державної художньої школи народних ремесел, Карий Богдан Васильович.

До слова, Анатолій є онуком свого вчителя Богдана Васильовича.

Перша робота учня Анатолія Дворняка « Мені тринадцятий минало »

Для культурної Підгаєччини Карий Богдан є знаковою особистістю. 20 травня 1990 року на вулиці Шевченка відбулася подія, яку підгайчани назвали небуденною. На хвилі національного піднесення 1989 року ініціативний комітет щодо спорудження пам’ятника Великому Кобзареві у Підгайцях започаткував збір коштів. Він тривав понад рік і тільки з приходом до влади демократичних сил у тоді ще Бережанському районі, вдалося відкрити та освятити пам’ятник Тарасові Шевченку. Богдан Карий вирізьбив бюст поета з червоного пісковика. Автором проекту став підгайчанин Микола Кріпкий.
Вітання та подальших досягнень Анатолію!

Відкриття пам’ятника Кобзареві у Підгайцях 20 травня 1990 р

«Що сталося б з народом, із суспільством, з державою без його (учителя) тихої, скромної, працелюбної діяльності? Він один ще не в змозі все зробити, але він закладає основи всьому і без нього відразу поширюватиметься серед нас варварство», – Адольф Дістервег.

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора