Поліція хоче забрати дитячий майданчик у центрі Тернополя під власну парковку, – заявляють місцеві жителі

Про проблему місць для паркування у центрі Тернополя говорять давно. Говорять, та поки що ефективно не вирішують. Хоча за словами жителів центральної частини Тернополя, кожен дане питання старається врегулювати індивідуально. 

Ось, приміром правоохоронці, віділення яких знаходиться у серці Тернополя, планують зробити собі парковку з території дитячого майданчика. Про це заявляють самі містяни.

“Шановні друзі! Підкажіть де шукати правди? Я разом з іншими “щасливчикам” проживаю в центрі нашого міста. Дуже “престижний” район, хочу вам сказати… Не подумайте, що я нарікаю, ні! Просто неможливо більше терпіти це свавілля. На додаток до ночей в “музичному супроводі” п’яниць, які горланять цілу ніч, “розборок” між безпритульними, регулярним відставанням фасадної частини будинку, яка обвалюється просто на голови перехожих, мотоперегонами та шаленим денним паркінгом, ми, мешканці будинку по вулиці Руській 23, маємо невдалих сусідів- #Тернопільський відділ поліції ГУНП в Тернопільській області. Всі чудово розуміємо, що наш будинок будувався без врахування наявності авто у кожній квартирі, тому дійшовши згоди із сусідами, “поділили” той нещасний двір, щоб кожному було зручно поставити своє авто та нікого не образити. Проте, словами класиків: “Проблеми індійців шерифа не хвилюють”, співробітники поліції та їхні гості ставлять свій службовий та особистий транспорт де прийдеться і як “си вдасть”. Ситуація ускладнюється тим, що майданчик, на якому розташовані гойдалки для дітей- хочуть відібрати. Спершу хитрощами “віджали” одну ділянку(місце на якому стоїть “невеличка будка, щоб двірник міг поставити тачку, відро і віник”- саме це за обіцянкою тогочасного начальника там мало знаходитися, але з’явився гараж), а тепер хочуть відібрати все решта, – пише користувач Олена Николенко. – Чи є правда? Немає!!! Адже не припустимо, щоб в самісінькому центрі пустував клаптик землі з качельками для дітей та деревами. Поліції потрібно зробити парковку!!!
Неодноразові звернення до ЖЕКу щодо облаштування прибудинкової території, не увінчалися успіхом, зсилаються на брак коштів. Пане #Сергій Надал, скажіть, чи це нормальний заїзд в двір, враховуючи, що це центральна частина міста? В цій частині будинку 42 квартири, є багато молодих сімей із дітками в колясках. Чи було б приємно Вам під’їжджати до свого під’їзду такою дорогою? В тих калабанях, які ми щороку закидаємо будвідходами, можна вирощувати рибу”.

r231 31 05 20

r232 31 05 20

 

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора