Тендерний МегаТруш на Тернопільщині триває…

Спритні ділки знайшли «аргументи» навіть для Антимонопольного комітету.

Ця державна установа відмовила у скарзі  на результати тендеру на реконструкцію школи в Хоросткові  конкурентам загадкового ТОВ “УБП “Мегабуд”. Відтак найближчим часом управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації укладе угоду з “Мегабудом” на виконання робіт на даному об’єкті на суму понад 13 мільйонів гривень.

В місцевих ЗМІ, вже розповідали,  що дана будівельна фірма фактично з’явилася на голому місці. Деякі реєстраційні дії та пакет необхідних для участі в тендері документів готувалися вже після оголошення тендеру. Журналісти небезпідставно запідозрили, що “Мегабуд” завищив свої можливості з будівництва, оскільки в минулі роки, згідно з податковою звітністю, не міг виконувати будівельні роботи у зазначених в довідках обсягах. Але якщо є правдою, що за цим проектом стирчать вуха найближчого радника голова  ОДА і колишнього партнера по родинному бізнесу Юрія Челядина, то нічого дивного у цьому немає.  Тепер не залишається особливих сумнівів, чий “Мегабуд” і хто прикриває цей тендерний “мегатруш”.

Очевидно, відтепер на ринку держзакупівель у Тернопільській області з’явився новий  гравець, який має такі потужні плечі. Будемо разом стежити, у яких ще закупівлях це товариство «переможе», як зможе виконати передбачені договорами роботи та які заплатить до бюджету податки.

Автор матеріалу:
Всі 318 матеріалів автора