Коханець дружини побив кандидата у мери Тернополя від «Слуги народу» Віктора Гевка?

З власних джерел Тернополянам стало відомо, що 35-річного Віктора Гевка, коміка та ведучого весіль, а також кандидата у мери Тернопол від “Слуги народу” ніби то побив коханець його дружини Наталії.

Так, у цю суботу, 25 липня у Тернополі на вулиці Текстильна, 14 у двір будинку на чорному автомобілі “БМВ” приїхав колишній футболіст ФК “Тернопіль” Ігор та зустрівся з 35-річним Віктором Гевком.

Між чоловіками сталася сутичка. Ігор добряче побив Віктора, адже спортсмен високий, та перебуває у чудовій фізичній формі.

Віктору Гевку зламали ніс, у чоловіка заплило обличчя, під очима значні синяки. На сьогодні нам відомо, що Віктор Гевко перебуває на лікування, крім того, потерпілий написав заяву у поліцію.

Причиною розбірок між чоловіками, які до речі живуть по-сусідству, стала за попередніми даними та за версією знайомих – подружня зрада.

Ніби то Наталя Гевко зрадила своєму чоловікові Віктору Гевко з молодим та струнким футболістом на ім’я Ігор.

У поліції ніби то жінка заявила, що вона говорила Віктору, не лізти, бо Ігор сильніший, він високий і у чудовій формі.

Ми не можемо стверджувати на 100 відсотків, що зрада відбулася, адже свічку не тримали, та за даними осіб, наближених до родини Віктора Гевка, дружина таки “скочила у гречку”  та зрадила майбутньому меру та нинішньому коміку з високим та вродливим футболістом.

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора