В чиїх інтересах Віктор Щур знищує біатлонну базу у Підгородньому?

У середу, 22 липня, на біатлонній базі в Підгородньому було «гаряче» – прибули спецпризначенці, громадські діячі, учасники бойових дій.
Десятки силовиків викликав директор бази Віктор Щур й вимагав, аби ті відкрили тренерську кімнату заслуженого тренера України та засновника біатлону на Тернопільщині Ігоря Починка.

Він заявив, що у приміщенні нібито знаходиться арсенал зброї та боєприпасів сина Ігоря Мирославовича – Олександра.

Через кілька хвилин на базу також приїхав і сам Олександр Починок з бойовими побратимами.

– Мені зателефонував Віктор Щур і попередив що через 15 хвилин вони зламають двері тренерської кімнати. Я одразу все кинув і був змушений приїхати на базу, оскільки в приміщенні знаходився також мій дороговартісний інвентар. На прохання Щура показати ухвалу суду він почав говорити якісь нісенітниці та пробував командувати силовиками, аби ті приступили до виламування дверей. Ані ухвали суду, ані інших переконливих документів в Щура не було. Слідча, яка була на місці, добре розібравшись у ситуації, роз’яснила Щуру, що він не може нічого вимагати, а тим паче силового злому, – розповідає Олександр Починок.

Коли правоохоронці такі відчинили двері тренерської, виявилося, що ніякої зброї та заборонених речей там немає.

– Мене запитали чи знаходяться в тренерській кімнаті якісь заборонені речі й запропонували відкрити приміщення для огляду працівниками поліції. Я свідомий громадянин своєї держави та дотримуюсь чинного законодавства, тому без проблем погодився відчинити для огляду тренерську кімнату. Вже під час огляду Віктор Щур спробував зробити ще декілька провокацій спробувавши зіштовхнути працівників поліції та учасників бойових дій, а також провокуючи мене словесно. Відчинивши кімнату, працівники поліції переконались, що ані арсеналу зброї, ані боєприпасів та інших заборонених речей в тренерській кімнаті не було. Все фіксувалось на поліцейську камеру. Прикро, що в цей складний час Віктор Щур намагається провокувати учасників бойових дій та всіма можливими способами чинить підрив стабільної ситуації й безпеки в Тернопільському регіоні, – зазначив Олександр Починок.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора