Партія «Люди важливі» експрем’єра Гончарука зламає хребет корупції у Тернополі

“Люди важливі” - це праволіберальний проект створений реформаторами, щоб змінити Тернопіль та Україну раз і назавжди.

26 Серпня 2020
11:28
Переглядів: 1 991
Популярне:

Хто вони

«Люди важливі» — праволіберальний суспільно-політичний рух. В основі ідеологічного світогляду партії лежить пріоритет людини-громадянина, її особистої, економічної, політичної свободи та гідності. Про такі цінності руху йдеться в основоположному документі «Маніфест українських лібералів».

До координаційної ради руху «Люди важливі» входять: колишній заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України та колишній керівник митниці Максим Нефьодов, який розпочав глибокі антикорупційні реформи на митниці, за що був звільнений; Експрем’єр міністр України Олексій Гончарук, звільнений за намагання провести глибокі економічні реформи; міністр інфраструктури Владислав Криклій, що успішно керує транспортною галуззю України сьогодні.

Усі члени команди “Люди важливі” мають за собою успішний управлінський досвід. Команда молодих реформаторів здатна здолати корупцію і захистити тернополянина, але кожен з нас має допомогти, якщо хочемо змін вже сьогодні.

Як допомогти

Реформи починаються з кожного з нас. Партія “Люди важливі” – потребує твоєї підтримки сьогодні і під час майбутніх місцевих виборів.

Для змін потрібна твоя допомога. Ти можеш розповісти друзям про партію “Люди важливі”. Розповісти про наші цінності:

  • Економічна свобода — людина має право самостійно обирати, як і де їй заробляти. Геть державу з економіки. Люди самі подбають про себе, якщо усунути корупційні державні установи.
  • Політична свобода — людина має бути вільною у політичному виборі, патріотизм визначається реформами, а не ставленням до історичного минулого, носінням вишиванки. Кожен має право шанувати тих героїв, які йому подобаються, якщо це не заважає іншим. Ми маємо жити у майбутньому.
  • Особиста свобода – геть нав’язані штампи. Кожен має право обирати партнера вільно і відкрито, як йому підказує серце. ЛГБТ спільнота — це такі ж громадяни, як і всі решта. З освіти треба викинути нав’язані теми релігійного виховання. Люди мають бути вільними.

Ми розпочали агітаційну кампанію у Тернополі. Слова партії “Люди важливі” повинен лунати голосно. Усі ми успішні підприємці і здатні профінансувати нашу виборчу кампанію. Ми просимо про Вашу підтримку.

Прийти на вибори! Знайди партію “Люди важливі”! Знайди нашого кандидата! Постав плюс для початку змін! Викорінимо корупцію разом!

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора