Тернопільська ОДА дала наказ штучно занизити статистику коронавірусу по районам

З’явилися прямі докази штучного накручування коронавірусної статистики по Тернополю, яку здійснюють за прямою вказівкою Міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Нагадаємо, минулої п’ятниці в ефірі “Шустер-live” відбулася гостра дискусія між міським головою Тернополя Сергієм Надалом та Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Міський голова Тернополя відстоював право тернопільських дітей відвідувати школи і дитячі садочки. У відповідь міністр доручив “накрутити” статистику. На це вказує аналіз статистики захворюваності за неділю на основі даних обласного лабораторного центру, який проводить ПЛР тестування на вірус. 

Зокрема обласний лабораторний центр різко скоротив забір тестів у районах Тернопільської області, натомість майже утричі збільшив забір тестів у Тернополі. Мета — показати різкий приріст “коронавірусної статистики” у обласному центрі і втримати місто у “червоній зоні”.

Сьогодні журналістам потрапила до рук переписка чиновниці ОДА, яка вимагає у голів Бережанського, Зборівського, Борщівського, Козівського, Кременецького, Підволочиського, Чортківського районів не надсилати більше 30 зразків до кінця тижня. Хоча раніше, з Кременецького району надходило згідно цієї ж переписки 81 зразок.

Таким чином — є пряме підтвердження маніпулювання статистикою за вказівкою Тернопільської ОДА та МОЗ.

Автор матеріалу:
Всі 228 матеріалів автора