З мигалками і середнім пальцем – як супроводжували кортеж Президента в Тернополі

Шевчук Богдан під час супроводу кортежу Президента показав середній палець учасникам дорожнього руху, які вели відео зйомку візиту гаранта, — повідомляє Rum Vitaliy. Інцидент стався в п’ятницю 18 вересня під час візиту президента України в Тернопіль.

— Цим ганебним вчинком очільник управління патрульної поліції м. Тернополя Шевчук Богдан в першу чергу демонструє рівень своєї вихованості і культури поведінки, а також рівень поваги до громадян яким присягав служити та захищати. Після цього вчинку керівника УПП м. Тернополя про якій рівень поваги і довіри громадян до патрульної поліції може йти мова? Оскільки висунутий середній палець є задокументованим вираженням образи і приниження вже понад два тисячоліття, ми пропонуємо водіям при зустрічі з патрульними в такий самий спосіб висловлювати повагу до патрульної поліції м.Тернополя до тих пір поки Шевчук Богдан обійматиме цю посаду, — зазначає він.

На відео видно, що на автомобілі Hyundai sonata під решіткою радіатора встановлені проблискові маячки. Номерний знак цивільного зразка зареєстрований зовсім на іншу автівку марки Peugeot 207.

Відео розійшлось інтернетом, однак сам Богдан Шевчук ніяк це не прокоментував. Як зазначають в коментарях, головний патрульний вже написав пояснення своєму керівництву. В пояснювальній він вказав, що цим пальцем він поправляв камеру в авто, а не демонстрував його іншим учасникам дорожнього руху.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора