Увага: Фальсифікована соціологія!: «Європейська солідарність» підробила результати опитувань», – офіційний коментар групи «Рейтинг»

Представники ЄС «зі стелі» взяли результати соціології та вигадали соціологічну групу, яка ніби її проводила.

Одна з найавторитетніших соціологічних груп України, група «Рейтинг», на своїй офіційній сторінці звинуватила команду «Європейської солідарності» у брехні та фальшуванні соціологічних даних щодо виборів до Тернопільської обласної ради. Соціологів шокувало, що активісти «ЄС» не лише «зі стелі» взяли результати соціологічного дослідження, а й вигадали неіснуючу соціологічну “контору”.

Підробка соціологічних даних

На одній з партійних Фейсбук сторінок «Європейської солідарності» кандидати на посаду голови Скалатскої та Чортківської ОТГ вивісили нібито результати соціологічного опитування щодо голосування до Тернопільської обласної ради. Кандидати намалювали ЄС більше 30 %, значно опустивши дані інших партій. При цьому приписали дослідження неіснуючій організації – соціологічна група «Демократичні ініціативи», яка дуже схожа за назвою до відомого в Україні «Фонду Демократичні ініціативи». Це обурило працівників групи «Рейтинг», які відкрито заявили про фальсифікацію.

Цікаво, що кандидати від ЄС навіть не захотіли поцікавитися, які політичні партії кандидують до Тернопільської обласної ради.

«В цих «даних» приведені результати 11 партій, з них п’ять (!) – взагалі не беруть участі у виборах до Тернопільської обласної ради. Натомість у списку відсутні шість (!) партій, які справді беруть участь у виборах», – написали справжні соціологи.

Вигадана соціологічна кантора

Також вони попередили своїх колег з «Фонду Демократичні ініціативи», що їх іменем спекулюють.

«УВАГА ПІДРОБКА! Що тут можна сказати? Винахідливі хлопці в Чортківській команді Європейської солідарності, довго не думали… Колегам з «Фонду Демократичні ініціативи теж буде цікаво», – написали на офіційній сторінці групи «Рейтинг».

«Фонд Демократичні ініціативи» зреагував оперативно, підтвердивши, що ця соціологія не має жодного стосунки до їх фонду.

«Так званої. соціологічної групи «Демократичні ініціативи» просто не існує в природі. Як представник «Фонду демократичні ініціативи» офіційно спростовую. Це не наше опитування», – написав представник Фонду.

Ось до таких брудних маніпуляцій вдаються політики на Тернопільщині…

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора