На Тернопільщині учасник АТО перетворив себе на земельного магната

Активіст із Бучача Роман Довбенко оприлюднив у мережі схеми незаконного збагачення земельними наділами помічника голови Бучацької районної ради Володимира Криськіва.

Зважаючи на статус учасника АТО та свою приближеність до районної влади, він швидко та без зайвих зусиль отримав землю. Та не просту, а ще й ділянку в історичному центрі Бучача.

«Криськів В.В. справді, як учасник АТО, має право на отримання землі від держави у власність. Чим він успішно і скористався аж декілька раз. Успішно – бо на відміну від багатьох атошників землю йому вдалося взяти елітну, в самому Бучачі, а 7.5 соток взагалі суперелітну — в історичному центрі, на березі Стрипи, де вже багато людей готові віддати щонайменше 15 тисяч доларів за цю ділянку. Причому не погребував Криськів В.В. тим, що раніше тут знаходились людські городи, але хто що скаже людині, яка воювала за нашу землю», — пише Роман Довбенко.

Цікаво те, що цих земельних наділів Володимиру Криськіву виявилося недостатньо. Тому у січні цього року геокадастр виділив синові Криськіва Максимові 2 га землі у селі Бариш для ведення особистого сільського господарства.

Та й цих земельних ділянок сім’ї Криськіва було мало. Тому через місяць після того, як землю отримав син учасника АТО, наділом збагатилася і його дружина.

«І вже в лютому 2020 року його дружина Надія Тарасівна теж отримала від злочинного держгеокадастру ще 2 гектари землі, причому в самому Бучачі, за цілком випадковим збігом обставин за 150 м від масиву ділянок, розданих іншим атошникам. Правда іншим діляночки значно менші, по 10 соток, але так потрібно, щоб вистачило всім. Можливо, і на місці цих двох гектарів колись з’являться діляночки поменше і невеличке котеджне містечко», — пише Роман Довбенко.

За інформацією керівника Володимира Криськіва, пана Фреяка, вартість цих ділянок становить приблизно 240 тисяч гривень. Прикметно те, що Володимир Криськів не вказав ці ділянки у своїй декларації.

Цинізму цій історії додає те, що нещодавно Володимир Войткович спільно з Фреяком провели агітацію в селі Бариш, де одним з питань висвітлювалось розкрадання землі геокадастром.

Як зауважує Роман Довбенко, рівень цинізму у цій історії зашкалює. Адже кому ще вірити, якщо не людям, які свого часу захищали незалежність і цілісність України. Та виявляється, що і серед учасників АТО трапляються пристосуванці, які не зважають на довір’я і патріотичні почуття простих людей.

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора