«Мені набридла брехня Василя Бойка» — у Почаєві люди покидають партію «Слуга народу»

В маніпуляціях, інтригах та брехні звинувачують міського голову Почаєва Василя Бойка місцеві жителі. Вічні обіцянки покращити життя в місті діючого мера призводять лише до покращення його матеріального становища. Більше того, аби втриматися в владному кріслі Василь Бойко готовий до будь-яких маніпуляцій зі своєю партійною приналежністю та лише на раз-два змінює погляди на життя. 

Поки ще діючи мер міста цього разу іде на вибори як представник владної партії “Слуга народу”. Та прихильником Зеленського Василь Бойоко став зовсім недавно. Учора “слуга” Василь мав кардинально інші політичні симпатії. П’ять років тому він всівся в крісло керманича Почаївської ради, як висуванець Порошенківської партії “Солідарність”. Та як тільки но влада у столиці помінялася то і кашкета Василь Бойко переодяг. Вчасно перефарбувався і тепер він вже представник “слуг”.

Готуючись до місцевих виборів мер Почаєва хвацько взявся формувати списки кандидатів у депутати. Затверджений напередодні список мінявся чи не щодня.

“Вони крутили списками як хотіли. Та якщо там нема людей толкових, а там їх нема, то я не хочу мати нічого спільного з такою банд…, командою”, — каже місцева жителька пані Ганна (ім’я змінено на прохання жительки Почаєва). — “Спочатку мене поставили першою у списку, а потім я 10-та (?!). Бо його в ресторані десь попросили іншу людину поставити? Більше не хочу мати нічого спільного з цією партією. Вона в мене з довір’я вийшла і всім раджу за “слугу” і Бойка не голосувати”.

Жінка на початку передвиборчих перегонів входила до списку кандидатів від “слуг”. Та обурена заявами та вчинками мера Бойка пані Ганна покинула передвиборчі перегони. Очевидцями словесної перепалки були чи не усі працівники мерії. Василю Бойку жінка пригадала й усі походеньки з незаміжніми молодицями.

А ще меру Почаєва обурені містяни пригадали й походеньки по ресторанах Радивилівського району Рівненщини, і мандри по Кременці. Саме у місті Кременець чиновник на службовому авто потрощив три легківки на стоянці. Опинився Василь Бойко там чомусь без водія.

Через систематичні скандали і вихід зі списків партії рейтинг “слуг” на території Почаївської громади скотився до рівня статистичної похибки. Подолання 5% бар’єру сьогодні вже під великим питанням. Та Василь Бойко цим не переймається, адже політик звик міняти політичні кашкети. То ж головне завдання у нього зараз – це з поміж 10-ти претендентів набрати більшість голосів на посаду голови громади.

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора