Опубліковано документ, який засвідчує: голова ТОДА Труш таки вимагав хабаря у 2008 році

Екснардеп-радикал Ігор Мосійчук опублікував документ, який засвідчує факт вимагання хабаря чинним головою Тернопільської ОДА Володимиром Трушем у 2008 році.

Фотографію документу і коментар до неї політик розмістив уна своїй сторінці у Фейсбуці.

“Кадрова політика президента Володимир Зеленський: від ґвалтівника Іванісова до хабарника Труша.

Тут така справа, що в «слуг» знову ліфт поломився а нове ліцо виявилося старим хабарником.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш в серпні 2008 року працюючи в органах податкової адміністрації в Івано-Франківській області був затриманий співробітниками УБОЗ управління МВС України в Івано-Франківській області при отриманні хабара в розмірі 7000 доларів США.

При затриманні податківець Труш намагався втекти з місця злочину на авто і переїхав ногу співробітнику міліції. Далі буде…”, – зазначив колишній народний депутат.

Ці дані підтвердив полковник міліції, колишній начальник УБОЗу, перший заступник начальника УМВС у Тернопільській та Івано-Франківській областях у 2005-2011 роках Петро Шеремета.

«Неможливо зрозуміти, за якими критеріями нинішня влада призначає голів обласних державних адміністрацій. У даному випадку маю сказати кілька слів про Володимира Труша. Свого часу було засвідчено факт, що він вимагав і отримав хабаря у розмірі 7 тисяч доларів від підприємця із міста Долини. Тільки недоопрацювання з боку працівників Управління боротьби з організованою злочинністю дало можливість заступнику начальника оперативного управління ДПІ Івано-Франківської області Володимиру Трушу втекти з місця злочину і уникнути відповідальності.  Після цього він звільнився з роботи. Як офіцер вищого рівня, я не можу збагнути, чому він керує нашою областю. Навіть за часів Януковича і Кучми, яких ми так критикуємо, ці варіанти не проходили».

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора