У соцмережі сміються над передвиборчими обіцянками кандидата в мери Тернополя Віктора Гевка (Фото)

Вже 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. У Тернополі на “крісло” мера є цілих десять претендентів, кожен з яких зі всіх сил намагається сподобатись електорату. Втім, не у всіх це однаково добре виходить.

Так, у спільноті «Тернопільські плітки» уважні мешканці міста опублікували стопкадр із агітаційного відеоролика кандидата в мери Віктора Гевка від політичної партії «Слуга народу». І дивує не лише безграмотність промо-ролика, де допущені граматичні помилки.

Зокрема, у своєму відеовиступі Віктор Гевко обіцяє побудувати об’їзну дорогу Східного масиву в Тернополі. Саме ця фраза викликала шквал дотепних коментарів, адже люди просто не розуміють про що говорить претендент на посаду міського очільника.

Схоже, кандидат в мери дещо заплутався в географії, або просто погано орієнтується у власних обіцянках. Ймовірно, Гевко мав на увазі будівництво дороги на північно-східній ділянці обходу Тернополя, яка дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, суттєво покращить екологічну ситуацію і безпеку руху в обласному центрі. Втім, і без нього даний проект вже отримав «зелене світло».

Тим не менше, такі “ляпи” неабияк подобаються тернополянам, для яких подібні “неточності” — яскрава демонстація некомпетентності окремих кандидатів.

121710434_992856877849283_5537015311056800865_o.jpg

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора