Пивному олігарху Степану Трояну довели, що він обкрадає власну громаду (Відео)

На засіданні сесії Микулинецької селищної ради олігарх Степан Троян намагався знову обдурити жителів громади, продовживши орендувати комунальну землю за безцінь.

Впродовж останніх семи років він орендує 34 гектари землі, сплачуючи до бюджету громади лише 32 тис. грн на рік. Ринкова вартість цих земель – 270 тис. грн на рік. Однак, напередодні виборів, під час останньої сесії Микулинецької селищної ради цього скликання, Степан Троян таки зробив ще одну спробу продовжити орендувати майно громади, сплачуючи до бюджету мізерні копійки.

Для того, щоб вплинути на рішення депутатів, Степан Троян привіз під стіни Будинку культури, де відбувалася сесія, кілька десятків своїх працівників. Люди не розуміли і не могли пояснити, для чого вони туди прийшли, на журналістів реагували агресивно. Окрім того, на сесію Степан Троян прийшов у супроводі шести охоронців, які зайняли місця депутатів. Сам же олігарх намагався переконати депутатів, таки виділити йому землі за безцінь ще на сім років в обхід прозорих тендерів. Ось так він дбає про наповнення бюджету громади.

Однак, свідомі депутати схилялися до того, щоб таки проводити процедуру оренди землі через тендери. Адже у такому випадку надходження до бюджету будуть в рази більші за обіцяні 150 тис. грн. «Офіційна відповідь з Микулинецької селищної ради, де вказано, що сплачена сума податків Степаном Трояном 32 тисячі грн. на рік. Якщо її розділити на гектари, то виходить 950 грн. за гектар на рік. Думаю, люди мають паї і орієнтуються у вартості. То скажіть, чи готовий хтось з вас, маючи власну землю, здати її в оренду за таку суму, якщо ви знаєте, що ринкова вартість цієї землі значно вища? То у мене виникає запитання: чому ми свої комунальні землі маємо здавати в оренду комусь по такій заниженій вартості?» – зазначив депутат Микулинецької селищної ради Сергій Матлага.

Не відомо якими методами, але окремих депутатів Микулинецької селищної ради Степан Троян таки схилив голосувати у власних інтересах. Уважно читайте прізвища і не голосуйте за цих запроданців: Світлана Мостова, Галина Берестянська, Михайло Гулька, Світлана Станимир, Галина Жмурко, Ігор Куманяк, Михайло Кузь, Володимир Лісовський, Андрій Карапулька, Орест Миколишин, Омелян Теляга, Петро Осіпчук. У підсумку – 2 проти, 5 утрималося, 12 – за. Рішення не прийнято. Але чи полишить на цьому Степан Троян спроби орендувати землю за безцінь – стане зрозуміло на наступних сесіях.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора