Читальний зал коледжу на Тернопільщині примусово перетворили на передвиборчий штаб

У прагненні вийти переможцями на виборах деякі кандидати здатні на все. Жага влади штовхає їх на кроки, які не прийнятні з точки зору моралі, професійної етики і врешті-решт законів України. На жаль, вистачає таких горе-політиків і на Тернопільщині.

Свідченням цього є лист, який надійшов на нашу редакційну скриньку від читачів з Бучацького району. Зі слів мешканців райцентру, виборча кампанія-2020 для колективу Бучацького фахового коледжу Подільського ДАТУ видалася нестерпною. Директор цього навчального закладу Ігор Леськів балотується в кандидати у депутати до Тернопільської обласної ради від партії «Європейська солідарність». Щоб забезпечити потужну агітацію за власну персону та свого однопартійця Віталія Фреяка, який йде в мери Бучача, Леськів використовує службове становище й тисне на підлеглих.

Аби отримати місце в обласній раді, директор коледжу перетворив читальний зал навчального закладу на передвиборчий штаб та змушує підлеглих займатися передвиборчою паперовою роботою, опрацьовувати документацію. За вказівкою начальства працівники коледжу складають списки, анкети. Окрім цього, підлеглі телефонують до випускників навчального закладу, заохочуючи їх голосувати за Ігоря Леськіва та Віталія Фреяка.

Також Ігор Леськів заставляє працівників коледжу власними машинами чи службовим авто розвозити агітаційні матеріали по населених пунктах Бучацького району, розповсюджувати їх між людьми. За відмову сприяти в примусовій агітаційній діяльності представник «Європейської солідарності» залякує своїх колег, погрожуючи їм звільненням.

Автор матеріалу:
Всі 313 матеріалів автора