Олексій Станько: “Я дякую своїй команді за те, що як і я вперше спробували себе у виборчій кампанії”

Голова Тернопільської обласної організації політичної партії “Громадянський Рух Хвиля” висловив щиру подяку своїм виборцям та однопартійцям.

Про це він написав у своєму особистому профілі у ФБ:

Сьогодні я хочу подякувати усій своїй команді Тернопільської обласної організації політичної партії Громадянський Рух ХВИЛЯ.
Я дякую усім, хто приклав максимум зусиль. Це перша моя мерська кампанія, і перша виборча кампанія вцілому.
Нам було дуже важко, ми самі формували команду, оформляли документи, кандидати самі за свої внески вели передвиборчу агітацію та самостійно агітували за себе. У нас не було ні волонтерів-агітаторів, ми безпосередньо спілкувались з мешканцями міста. Якщо порівняти бюджети інших партій і нас, то це небо і земля. Ми не олігархічні, і не від «феодалів».
Ми партія, у яку входять звичайні розумні та працьовиті тернополяни. Це люди, які знають проблематику своїх округів не зі слів. У нас є люди, які безпосередньо зіштовхувались із свавіллям органів місцевого самоврядування та судів.
На жаль, на цих місцевих виборах перемогли технології. У Тернополі політтехнологи партії влади максимально розбили опозиційні сили на табори. Застосовували найбрудніші методи, лиш би виборець засумнівався, хто реальна опозиція.
Ще у місяці липні ми намагалися об’єднати усі опозиційні проукраїнські політсили та рухи, будучи абсолютно антиолігархічною партією. Адже заснував «Громадянський Руху Хвиля» 3 роки тому Віктор Чумак, людина, яка є автором всього антикорупційного законодавства України. Яке зараз бездарна верхівка влади наважилась поставити під сумнів.
Сьогодні я дякую безпосередньо Віктор Чумак, Володимир Козленко, Наталія Новак, Андрій Чумак
за те, що дали мені натхнення йти вперед і не здаватись.
Також дякую своїм найбільшим помічникам Наталія Станько та Арсен Повх.
Сьогодні я вдячний усій нашій Тернопільській «Хвилі» за те, що також як і я вперше спробували себе у виборчій кампанії. Хтось розчарувався, хтось ні, але я щиро радий, що сформувалась команда, яка надихнулась цими виборами і вже сьогодні пропонує різні ініціативи і проекти, кажучи: «Давай будемо щось робити!». Це надихає і мотивує.
Сьогодні я дякую і своїм виборцям!
Все тільки починається!
«Шлях долає той, хто іде»., – зазначив Олексій Станько.
Позначки:
Автор матеріалу:
Всі 228 матеріалів автора