Серпом по рейтингу: Зашкварений Гевко

На фото – “слуга народу” Володимир Гевко, якого минулого року “зеленою” хвилею занесло в парламент. Чим же запам’ятався депутат за рік з хвостиком у стінах Верховної Ради?

Виборцям Гевка з півдня Тернопільщини варто знати, що нардеп був одним з тих, хто зробив крок до скасування безвізу для України. Посол ЄС чітко дав зрозуміти, що незалежність антикорупційних органів є умовою безвізу та допомоги ЄС на суму 1,5 млрд євро. Але Гевко все одно проігнорував ці слова.

Депутат активно піариться на ремонті доріг. Річ потрібна (хоча не дуже розуміємо в чому тут заслуга Гевка), але впевнені, що гроші з ковідного фонду можна використовувати раціональніше. На оснащення лікарень і доплати лікарям, наприклад. А не підлеглим Авакова, мільярдні доплати яким підтримав і Гевко. Нічого дивного, бо і сам #АваковЧорт👹  цілком влаштовує нардепа: підпису за відставку міністра, який сьомий рік поспіль очолює МВС, нардеп не дав. Окрім того, він голосував за призначення Венедіктової, яка в кріслі генпрокурора робить все, щоб врятувати фігурантів гучних справ НАБУ (Ахметова, Бахматюка і тд). Цікаво, як виборцям з Тернопільщини діяльність Авакова і Венедіктової.

До речі, окрім піару на ремонті доріг, Гевка піймали на приписуванні собі досягнень минулої влади. Слуга народу вихвалявся тим, що міста з його округу отримали сучасні автомобілі швидкої допомоги, хоча гроші на це були виділені ще в попередні роки (https://bit.ly/3nBCFUA).

💰 Гевко – мільйонер, кілька років тому придбав з дружиною люксовий Audi Q7 за майже 1 млн грн, але попри це регулярно бере гроші на оренду житла в Києві. Так, законом це не заборонено, а от з морального боку справи є питання. Гевко з дружиною мають $170 тисяч, 55 тисяч євро, понад 1 млн грн (https://bit.ly/3nBCJ6M), але 20 тисяч грн в місяць від платників податків не завадять, так?

 Перелік всіх негідних вчинків слуги Гевка тут: https://www.serpom.org.ua/deputies/gevko-volodymyr-leonidovych/ Добре подумайте, чи варто за таких голосувати знову.
_____

👉🏻 Ми – громадська організація Центр Протидії Корупції. Уже 8 років займаємося викриттям топкорупціонерів. А ще ми доклалися до 35 кампаній з ухвалення важливих антикорупційних законів й відкриття декларацій чиновників. Завдяки моніторингу держзакупівель нам вже вдалося зберегти для держави 4,8 млрд грн ‼️

☝️ Це повідомлення написане в рамках нашого проєкту #CерпомПоРейтингу, за допомогою якого ми караємо недоброчесних депутатів. Через рекламу в Facebook ми вже охопили понад 10 млн виборців і провели майже 300 просвітницьких кампаній. На минулих виборах 3/4 недоброчесних депутатів втратили свої мандати. Наш інструмент працює!

Долучайтеся: https://www.serpom.org.ua/

Позначки:
Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора