Двоє депутатів, які пройшли до Тернопільської облради, не подали документи для реєстрації до ОВК

Двоє депутатів, які пройшли до обласної ради, не подали документи для реєстрації до обласної виборчої комісії. Про це повідомила голова цієї комісії Галина Щигельська.

За її словами, це депутати від партії “Свобода”: Віктор Козорог та Марія Чашка. Якщо вони не зареєструються до 1 грудня, не відмовляться від мандату або не подадуть заяву на відтермінування, каже Галина Щигельська, депутатами стануть наступні у списку партії. На разі, за її словами, зареєстрували 62-х депутатів, цього, каже Галина Щигельська, достатньо, щоб скликати першу сесію новообраної обласної ради. Вона відбудеться в середу, 25-го листопада, розповіла Галина Щигельська.

“Розпочинає сесію голова територіальної виборчої комісії. Перше питання – про результати виборів, а друге питання – про обрання тимчасової президії і вже після цього голова передає слово тимчасовій президії, вони обирають головуючого і до обрання голови сесію веде тимчасова президія обласної ради”, – каже Щигельська.

Дик: Також, за словами Галини Щигельської, 7 депутатів, які пройшли до обласної ради, відмовилися від мандатів. Так, від партії “Дорвіра” – замість Миколи Люшняка депутатом буде Олег Войцишин. Замість Ольги Насалик від “Довіри” – Олег Щиголь. Від партії “За майбутнє” – замість Івана Чайківського – Олег Боберський. Від “Слуги народу” – замість Ольги Гевко – Ярослав Захарків. У трьох районах Тернопільщини сесій районних рад ще не скликали, бо чекають, доки зареєструються всі депутати. Про це розповіли голови територіальних виборчих комісій цих районів.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора