Мер Бучача проігнорував вшанування жертв Голодомору

Вчора, 27 листопада, у Бучачі відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні. Скорботний захід зібрав небайдужих жителів міста, люди пом’янули знищених і замучених катами українців у спільній молитві зі священником.

Ці події минувшини болять багатьом, але, очевидно, не торкнулися душ деяких представників місцевої влади. Адже, як не прикро усвідомлювати цей факт, та мітинг-реквієм проігнорував новообраний мер Бучача Віталій Фреяк. Не було на заході і представників Бучацької районної ради. В пору, коли вся Україна зі сльозами на очах загадує найтрагічніші сторінки минулого, люди, які називають себе патріотами, занурилися в набагато важливіші справи й заняття.

Чи не найбільше запитань викликає саме поведінка Віталія Фреяка. Адже новоспечений мер виграв місцеві вибори від партії «Європейська Солідарність», котра декларує українські цінності, шану до полеглих поколінь українців. І раптом — така холодна байдужість міського голови до чорної дати в історії України.

Чи не єдине, на що спромігся Віталій Фреяк напередодні Дня пам’яті — поширити на своїй сторінці у соцмережі пост про жахи Голодомору з нагадуванням засвітити на підвіконні свічку 28 листопада. Це, звичайно, добрий жест. Та не тоді, коли громада чекає присутності свого очільника на скорботному заході.

Бо хто, як не міський голова повинен власними діями й вчинками демонструвати свідому громадянську позицію та подавати гідний приклад населенню?

Позначки:, ,
Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора