Розглянули проект обласного бюджету Тернопільщини на 2021 рік

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, в рамках якого обговорили «Проект обласного бюджету на 2021 рік».

Михайло Головко наголосив, що обласний бюджет є інструментом, за допомогою якого формується потенціал Тернопільщини, тому важливо було досягнути компромісу та підтримати усі галузі.

«Бюджет — складний, адже ми повинні враховувати різні чинники, які впливають на формування головного фінансового документу області. Та, я переконаний, нам вдасться ухвалити збалансоване рішення, максимально врахувавши потреби жителів Тернопільщини, — сказав очільник області. — У ці дні Верховна Рада повинна розглянути проект Закону «Про бюджет України на 2021 рік». Тому, плануємо, що проект обласного бюджету буде винесено на засідання сесії облради уже найближчим часом».

До слова, за інформацією департаменту фінансів ОДА, за 11 місяців поточного року до загального фонду обласного бюджету надійшло 646,6 млн грн (виконання — 97,8%).

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора