Бережанський Бортник розкритикував “дітище” екснардепа Юрика

Міський голова Бережан розповів, чому його обурює будівництво спорткомплексу.

Міський голова Бережан Ростислав Бортник розповів, що будівництво нового спорткомплексу, яке зараз триває у місті, обурило його. Проект абсолютно не влаштовує очільника. Він наголошує, що з міського стадіону зробили звичайне футбольне поле, а проектування будівлі далеке від досконалості. Також згадав, що шість років тому пропонував тодішньому міському керівництву безкоштовно спроектувати спорткомплекс за сучасними європейськими стандартами.

Про це пише Терен.

– Чесно кажучи, давно я не відчував такого обурення. Проблема полягає в тому, що з міського стадіону зробили суто футбольний стадіон. Через будівництво спорткомплексу ми втратили 400 метровий легкоатлетичний овал. Тепер наші діти/спортсмени не будуть мати де пробігти одне чи інше коло. Як архітектор  скажу, що було декілька можливостей спроектувати розумно. (І я не говорю про свою пропозицію 2014 року спроектувати і подарувати для міста проект дійсно багатофункціонального спорт комплексу), – пише Ростислав Бортник.

Також міський голова наголошує на тому, що неприпустимо нераціонально витрачати кошти на будівництво тоді, коли не вистачає фінансування на спортивний розвиток міста.

– Тоді, коли спортсмени просять зараз від кошти на фінансування, ми дозволяємо собі марнотратство на будівництві. При огляді будівництва, констатував факт застарілості архітектури, планування проекту зовсім не під наші потреби і нашу місцевість. Окрім спортзалу, басейну та ще трьох великих приміщень, тут більше нічого окрім номерів та комірчинок  немає. Звісно нам його треба буде добудувати. Якби відповідальні (проектувальники та замовники) за цей проект люди ще на початках представили проект, а не «мутили», то на стадії проектування можна було б багато що змінити, – констатує міський голова.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора