Старости в Тернополі непогано зароблятимуть

На сесії Тернопільської міської ради проголосували «Про оплату праці старост». П’ятеро старост у селах: Кобзарівка і Вертелка, Курівці, Малашівці та Іванківці, Чернихів, Глядки і Плесківці, а також Городище і Носівці тепер можуть розраховувати на такі гроші:

Надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування і вислугу років
Преміювання У межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії коштів на оплату праці
Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань і на оздоровлення У розмірі, що не перевищує середньомісячної зарплати

Цікавим був і розгляд питання «Про делегування представників». Його також представляв міський голова Сергій Надал. І врешті отримав 37 «за».

– Представники Тернополя завжди входили до складу агенції регіонального розвитку, – каже він. – Досі там інтереси Тернополя представляли заступник міського голови Володимир Дідич і начальниця Управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак. Тепер замість Дідича до складу агенції ввійде заступник міського голови Ігор Крисоватий.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора