Партія “Європейська Солідарність” на межі розколу, – політолог

Партія “Європейська Солідарність” може бути на межі розколу через неузгодженість заяв членів партії – Петра Порошенка та Володимира В’ятровича.

Як зазначив політолог Петро Охотін на своїй сторінці у Facebook, у лавах партії Європейська Солідарність могла порушитись партійна дисципліна. Таку думку він висловив через пряму критику Володимиром В’ятровичем призначення Сергія Шкарлета міністром освіти. Нагадаємо, саме Шкарлета лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко нагороджував орденом «За заслуги» IIІ ступеня. Окрім того, Охотін надав посилання, яке підтверджує факт вручення нагороди.
Також політолог припустив, що партія Європейська Солідарність може бути на межі розколу через неузгодженість заяв членів партії – Петра Порошенка та Володимира В’ятровича.

“Партія на межі розколу? Чи може бути таке, що Петро Порошенко підписав не такий указ? Якщо міг – не безгрішний. Якщо не міг — не безвинний.”, – зазначив Петро Охотін.

Дивимося самі:
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №276/2016
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом “За заслуги” IIІ ступеня

ШКАРЛЕТА Сергія Миколайовича – ректора Чернігівського національного технологічного університету

Президент України П.ПОРОШЕНКО
25 червня 2016 року

Джерело.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора