«ЄС» та «Слуги народу» у Тернопільській облраді не підтримали звернення депутатів щодо неприпустимості закону про особливий статус Донбасу

Фракція «Європейської солідарності» та «Слуг народу» в Тернопільській обласній раді 23 грудня під час пленарного засідання відмовилася підтримати звернення депутатів щодо неприпустимості продовження ще на рік закону про особливий статус Донбасу.

На думку депутата-свободівця Василя Чашки, який ініціював звернення до президента України та Конституційного суду, центральна влада у такий спосіб проголосувала за акт фактичної капітуляції України й показала, що не готова ні до боротьби, ні до відстоювання національних цінностей та відновлення кордонів.
Ми закликаємо голову Верховної Ради України та народних депутатів переглянути зміни до закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» одразу після зимових канікул в парламенті або скликати позачергове засідання ВРУ з цього приводу. Вимагаємо у президента не допустити продовження деескалації війни на Донбасі та залучити всі можливі зусилля для становлення Українського порядку, – зазначив Василь Чашка.

Позиція депутатів Тернопільської облради, які підтримали звернення, така: жодних особливих статусів окремих територій; бойовики повинні відповісти за свої злочини перед українським народом; завершення російсько-української війни можливе тільки перемогою України за українським порядком.
Однак, схоже, на ці вимоги представникам партій Порошенка і Зеленського у Тернопільській обласній раді байдужі, адже жоден із них не підтримав звернення колег.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора