Остап Дроздов: Доки лідером опозиції є Порошенко — країну можна вважати приреченою

У середині грудня соціологічна служба Центру Разумкова опублікувала результати свіжого дослідження щодо настроїв українців і таким чином підбила підсумки 2020 року.

З’ясувалося, що за рік рейтинг партії президента знизився у два рази, а сам Володимир Зеленський для українців став одночасно політиком і «невдахою» року. При цьому помітним став ріст Петра Порошенка, який ще зовсім недавно зазнав фіаско у протистоянні з тим же Зеленським. І сам експрезидент, і його партія нарешті вирвались на друге місце електоральних симпатій, а також відчутно скоротили відрив від монобільшості.
Про причини такої зміни громадської думки, а також про те, як надалі розвиватиметься політична ситуація в Україні, «Вголос» поспілкувався з відомим журналістом Остапом Дроздовим.

2020-ий добігає кінця і багато хто з цього приводу вже жартує, що гіршого року для всього світу годі було й вигадати. І як виглядає з останніх соціологічних опитувань, президент Володимир Зеленський не став винятком. Для нього 2020-ий, м’яко кажучи, виявився провальним — гарант став найбільшим розчаруванням року для 42% українців. На вашу думку, чому?

Кулька здувається. Спалахуйна надзірка так само стрімко гасне, як і засвітилася в темнім небі, лишаючи по собі шлейф пилу й туману. Проте я б не радів передчасно. Виборець коміка-ліліпута – це електоральні та громадянські ліліпути, а в їхній інструкції до вжитку не прописані такі опції, як розчарування, просвітлення, прозріння, каяття на підставі самоаналізу тощо. Тому в випадку з Зе слово «розчарування» не є політичним. Це радше емоційний стан довбнів, які лишаються довбнями в будь-якому емоційному стані. Ніяких політичних висновків вони робити не можуть, бо не є політичними особами. Вони не мислять політично і не поводяться політично.

Виборець Зе – це у своїй більшості аполітичний дилетантський суб’єкт, штучно (технологічно) затягнутий за вуха й копита в політику. Тому мене абсолютно не гріє розчарування цих неліквідних, баластних прошарків насєлєнія, адже їхнє розчарування – це ще один доказ їхньої же бездіяльності і небажання брати на себе політичну відповідальність за акт вандалізму проти власної країни. Навіть зараз, коли всім очевидно, як віртуозно намахали цих телепнів, вони все одно не здатні на політичні висновки та кроки у відповідь. 42% розчарованих – це сукупна цифра вічного українського болота.

Читати більше тут.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора