Тернопільська блогерка засмутилася, бо довелося відмінити відпочинок на Балі

Відома тернополянка, блогер Тетяна Пренткович на власній сторінці і Інстаграм поділилася зі своїми підписниками, бо не може полетіти відпочивати на Балі, через те, що регіон закрили на карантин.

“Ми продовжуємо вірити в чудо, але але… здається, вперше вжитті ми так завчасно запланували якусь подорож! 1,5 місяці на Балі я вже бачила як син пробує серфити, а моя мама попиває смузі у солом’яній шляпі на пляжі ми живемо у шикарній віллі і кожні два тижні міняємо локацію)

мріяла нарешті доїхати до Убуду, бо минулого разу ми так і залишилися на пляжі Улувату вже снилися мені всі ті боули і десятки ідей для фото в збережених)

все було так близько! вже відправили паспорти на візи, зробила мамі нову карту, щоб всі мали доступ до фаст лайну в аеропорті і комфортно добратися до місця))) навіть з татом домовилася про перетримку Барбура в квартирі і на тобі…

до 14 січня взагалі попасти туди нереально, а з 11 го вводять нові карантинні обмеження… ай! сказати що ми засмучені, нічого не сказати, -написала Тетяна Пренткович в Інстаграм”.

Та за словами Пренткович, вона вирішила шукати в цьому позитив.

“Можу спокійно поміняти прізвище є шанс ще попасти в Буковель і поставити сина на борд/

Мальдіви у двох і шукаємо країну куди можна полетіти усією сім’єю до моря) Домінікана? Філіппіни? Мексика? Занзібар?) хтось щось знає? діліться,  наголосила Тетяна Пренткович”. 

Світлини взяті з особистої сторінки в Інстаграм Тетяни Пренткович.

139176270 396555041642003 3715108601974767006 n

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора