Медведчук – колаборант: Порошенко вимагає запровадити кримінальну відповідальність за співпрацю з агресором

Партія Порошенка ініціює законопроекти, спрямовані на боротьбу з російською пропагандою та протидію колабораціонізму.

Як зазначає лідер партії, «Європейська Солідарність» підтримала рішення РНБО щодо санкцій проти де-факто російських телеканалів «112 Україна», «NewsOne» та «Zik». Однак цього кроку недостатньо, каже Порошенко.

Потрібно запровадити жорстку кримінальну відповідальність за умисне і добровільне співробітництво громадянин України з країною-агресором в інтересах країни-агресора і на шкоду національній безпеці України та її союзникам.

Це стосується й одного з лідерів проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, говорить Петро Порошенко. В ефірі телеканалу «Прямий» п’ятий Президент наголосив:
«Медведчук – точно колаборант. Я маю текст законопроекту. Змістовна частина колаборації полягає в чому? Публічні заклики, спрямовані на підтримку чи співробітництво з державою-агресором або з окупаційною владою. Заклики, щоб ми вели переговори з терористами, заклики виведення Росії із політичної відповідальності за агресію проти України, які неодноразово робили представники ОПЗЖ. Це 100% ознака колаборації», – говорить Порошенко.

«Організація масових заходів політичного характеру, пікетування, демонстрації в рамках співробітництва з державою-агресором, з метою сприяння та надання їм допомоги в здійсненні агресивних дій проти України», – перераховує п’ятий Президент.

«Неодноразове розміщення та розгортання інформаційної кампанії, в тому числі і в мережі Інтернет з підтримкою дій держави – агресора в здійснені агресії проти України», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора