Мер Бережан здався: з бюджету міськради таки виділять гроші для будинку престарілих

16 лютого, голови громад, які утворилися на базі Бережанського району, та голова Бережанської РДА Олег Захарків мали зустріч з міським головою Бережан Ростиславом Бортником щодо питання співфінансування геріатричного відділення територіального центру соціального обслуговування населення Бережанського району в с. Саранчуки. Розмова тривала понад дві години, інколи на підвищених тонах, але все вийшло якнайкраще.

Нагадаємо, мер Бережан, який спершу відмовлявся фінансувати бережанців, які знаходилися в будинку престарілих, таки відступив. Бортник від імені Бережанської міської ради підписав угоду щодо співфінансування, відповідно з бюджету буде виділено гроші на утримання стареньких. Більше того, підписана також муніципальна угода, яка врегульовує питання із соціальною сферою, як вона мала би виглядати у майбутньому, зважаючи, що на території Бережанського району утворено три громади.

Тут варто звернутися до молодого і недосвідченого міського голови Бережан Ростислава Бортника, щоби він не рубав з плеча, а консультувався і запитував порад у складних ситуаціях у розумних людей, які готові підставити йому плече. Бо не все знаєш і не завжди радники дають правильні поради. Тому маємо ситуацію, що тільки тоді бережанська влада йде на поступки,  коли конфлікт вибухне. Сподіваємося, що ситуація з геріатричним будинком буде пану Бортнику наукою.

Нагадаємо, на утриманні геріатричного центру в селі Саранчуки перебувають 18 людей похилого віку, 11 з них – бережанці. Піклуються про них 12 працівників.

Автор матеріалу:
Всі 318 матеріалів автора