Червона зона коронавірусу

Наша журналістка як просто не байдужа людина , що зіштовхнулася зовсім нещодавно з ковідною ситуацією на Прикарпатті ( перебуває наразі в Івано-Франківську у розпал хвилі коронавірусу ), мусіла написати наступне:

«Найважливіше сьогодні не тиснути на лікарів із перевірками за участі працівників Служби безпеки України та Нацполіціі:  ( бодай не живемо у радянські часи ), а дати максимальну моральну і найголовніше матеріальну підтримку районним лікарням.

Пригадаємо як у 2020-му році, коли були певні ризики спалаху ковіду на початку зимового періоду , а також на початку 2021-го року у січні було зроблено чимало для покращення лікарень області, пацієнтів і не тільки , а саме: передано медзакладам Івано-Франківської області 7 швидких отримала Екстренна медична допомога, де швидкі були направлені в райони нашої області з повноцінно укомплектованим спеціалізованим сучасним обладнанням.

Не можна оминути увагою як саме департамент охорони здоров‘я починаючи з листопада 2020-го року раціонально проводив підготовку під пильним наглядом Ігоря Анатолійовича Дмитренка до спалаху ковідноі ситуаціі у нашому рідному краю, як було розгорнуто 1041 -е додаткове ліжко для хворих на ковід.

І як три заклади першої лінії було повністю перепрофільовано для того, щоб лікувати коронавірусних хворих. Таких прикладів боротьби з епідемією та вжитих необхідних заходів для порятунку населення можу написати чимало. Фактів є достатньо.

Але найосновніше , то зараз не внутрішні міжусобиці , а те , що спеціалістів , які щодень долають цю ковідну катастрофу стає щораз менше . Причини того є різними : багатьох фахівців-медиків ми втратили через призму COVID , адже як відомо рятуючи інших ми часто втрачаємо себе. Інші спеціалісти просто не хочуть боротися з умовами в яких не можливо працювати та лікувати хворих. Але сьогодні ми всі стоїмо перед нашим головним ворогом – це коронавірус.

Я знаю про «що» пишу з власного досвіду. І бажаю всім міцного здоров‘я. І найголовніше : мудрості і знання того, що ми -прикарпатці є свободолюбивою нацією, демократичним суспільством, єдиним у нашому прагненні не гнобити ближнього, а навпаки подавати руку допомоги»!

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора