У тернопільській гімназії вчителька, яка була напідпитку, закрилась з школярами у спортзалі

Вчителька, ймовірно, напідпитку, закрилася у спортзалі з дітьми та накинулася на одного з учнів, про це розповідають тернополяни. Директор закладу підтвердив, що педагог прийшла на роботу у нетверезому стані.

Нам вдалося дізнатися більше про вчительку та в якому стані учень. Читайте подробиці в тексті.

Що розповідають батьки

Чи справді така ситуація трапилася у закладі?

— Вчителька прийшла в школу напідпитку. Якийсь малий їй щось сказав, вона почала кричати, закрила спортзал зсередини і накинулася на хлопця. Діти підняли крик. Кажуть, товкла головою об стіну чи двері. Збіглися вчителі, дирекція і т.д. Виламували двері, — повідомила редакції “20 хвилин” читачка Наталія.

За словами жінки, діти її родичів навчаються у гімназії.

Як вдалося дізнатися журналістам “20 хвилин”, мова про вчительку фізкультури. ЇЇ звати Тетяна Василівна Волошинська.

Працювала у закладі 23 роки

На офіційному сайті школи знаходимо інформацію про педагога. Пані Тетяна — спеціаліст вищої категорії. Старший вчитель.

Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет ім. В. Гнатюка у 1996 році. У гімназії імені Франка працювала з 1997-го року.

ЇЇ вже звільнили

Що стало причиною прикрої події у цьому закладі? За коментарями ми звернулися до керівника Анатолія Крижанівського.

Він коментувати ситуацію відмовляється. Єдине, що зауважив, ситуація справді із неприємних. Про це шкодують.

— Нам прикро, що таке трапилося у нашому закладі. Вчительку вже звільнили. Із семикласником все добре, — розповів він у спілкуванні з журналістом “20 хвилин”.

До слова, директор гімназії підтвердив, що розмови про те, що вчителька прийшла на роботу напідпитку, є правдивими.

Далі викладати дітям фізкультуру будуть інші спеціалісти.

Оскільки у навчальному закладі відмовилися більше розповісти про стан учня та чому між ними виник конфлікт, ми також звернулися у Центр екстреної медичної допомоги. Щоб дізнатися, чи викликали цього дня швидку у гімназію.

Черговий лікар запевнила, що таких викликів не надходило.

З дітьми працював психолог

Що стало причиною такої поведінки вчительки? У міському управлінні освіти кажуть, що їм відомо про цю ситуацію, але з деталями більше знайомий керівник гімназії.

— Директор ще в день, коли все трапилося, а саме 12 березня, зателефонував і повідомив про подію. Як нам відомо, вчительку звільнили. З батьками дітей провели розмову. Зі школярами також працював психолог закладу, — прокоментувала заступник начальника управління Ірина Сум.

Чи зможе надалі педагог знайти собі роботу у освітньому закладі? Відповіді на ці питання в управлінні дати поки що не можуть. Але додають, що всі, хто хочуть працевлаштуватися у школи, повинні пройти конкурсний відбір.

— До кандидатів є певні вимоги. Конкурсні комісії вивчають досвід роботи педагога, причину звільнення з попереднього місця тощо, — уточнила Ірина Сум.

За статтею чи власним бажанням звільнили вчительку гімназії ім. Франка, наразі встановити не вдалося.

Втім, редакція “20 хвилин” з’ясувала, що поліцію у навчальний заклад в день події ніхто не викликав. І заяви на вчительку батьки потерпілого школяра не писали. Це підтвердив керівник відділу комунікації ГУНП в обласній поліції Сергій Крета.

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора