Новий секретар міської ради Тернополя купив собі іномарку

Секретар міськради Ігор Гірчак – єдиний з високопосадовців Тернопільської міської ради, який у 2021 року придбав собі новий автомобіль. На початку року у його власності з’явився японський мінівен «Тойота Сієна» 2019 року випуску.

Як вказав чиновник тернопільської мерії у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, за автомобіль він віддав 287 192 гривень, хоча за останньою грошовою оцінкою він вартує біля 700 тис. грн.

Японець не йде в жодне порівняння з автікою, якою володів Ігор Ярославович до цього часу. У його власності був старенький «Запорожець» (ЗАЗ 968М) 1992 року випуску.

Окрім автотранспорту, у власності секретаря Тернопільської міської ради є ще дві квартири. Одна, площею 109,8 квадратних метрів, у нього з’явилася у 2016 році, інша – 65,5 кв. м – у 1994-му. Останньою високопосадовець володіє навпіл зі Світланою Ярославівною Недільською.

До приходу на чиновницьку посаду в тернопільську мерію Ігор Гірчак працював у Асоціації міст України. Також він має корпоративні права (у різних відсотках) одразу у кількох приватних структурах – ТОВ «Тріомет», ТОВ «Екопрес», ТОВ «Шорано Холдінгс Галичина» та ТОВ «Екодовкілля».

Позначки:,
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора