Сандальний чиновник з Тернопільщини після корупційного скандалу повертається?

За інсайдерською інформацією Ігор Франкович Раїнчук очолить КП «Дорожнє» Підгаєцької міської ради. Конкурс на посаду тільки оголосили, про те, Ігор Франкович уже активно взявся за роботу над створенням нового комунального підприємства у своїй рідні громаді.

«Дах» нардепа дозволить Раїнчуку реалізувати схему «1%»?

Причиною звільнити в. о. начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігоря Раїнчука у 2020 році став скандал із оприлюдненими аудіозаписами, в яких особа з голосом, схожим на голос Раїнчука, веде мову про те, що «начальник служби має отримувати 1%», мовляв, це його доля. На ремонт магістральних доріг Тернопільщини у 2020 році планували скерувати 2,8 млрд грн, то 1% складе 28 млн грн. Про це писав Уніан.

Ще до призначення Раїнчука на посаду в.о. начальника САД в Тернопільській області, тернопільське видання «Терміново»  повідомляло, що Ігор Раїнчук неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, про те лобі нардепа від «слуг» з Підгайців Калаура Івана допомогло протягнути горе-чиновника на посаду. «Тернопільські “клани” проти “Укравтодору”: хто переможе?» стаття видання «Апостроф» за грудень 2019 р.

Ймовірно, після скандалу із оприлюдненими аудіозаписами, «дах» від нардепів від «слуг» дозволяє Раїнчуку уникати відповідальності за бажання реалізувати схему «1%» САД Тернопільської області, в іншому випадку покарання мав би понести депутат від «Слуги народу» Ігор Василів, котрий оприлюднив скандальні аудіозаписи в себе на сторінці соціальної мережі. Саме в цих записах голос схожий на голос пана Раїнчука обговорює свою долю на посаді керівника САД.

Бачимо, що невдалий досвід управління Підгаєцьким райавтодор, котрий лише за декілька років під керівництвом Раїнчука був доведений до банкрутства, та корупційний скандал на посаді в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області не заважає Ігорю Франковичу мати шанс очолити новостворене комунальне підприємство.

Хто знову «тягне» скандального дорожника до бюджетних коштів? Запитання залишається відкритим, але комусь знову став потрібний талант пана Раїнчука.

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора