«Як псів вигнали і не заплатили», – в Підгайцях скандал навколо призначення нового директора КП

Тернопільське видання «Тернопіль.Info» писало про ймовірне призначення скандального колишнього керівника САД в Тернопільській області Раїнчука Ігоря на нову посаду. Інформацію про те, що Раїнчук має очолити нове комунальне підприємство в Підгаєцькій громаді сприйняли з розчаруванням.

Люди обурюються, оскільки ще добре пам’ятають роботу Ігоря Франковича керівником Підгаєцького райавтодору, котрий створили у 2015 році, а вже у 2019 році визнали збитковим з подальшою ліквідацією філії в Підгайцях. У результаті більш як два десятки працівників залишилися без роботи з не погашеною заборгованістю по зарплаті.

Такий невдалий досвід у роботі не врахували, і вже у грудні 2019 року Ігор Франкович отримує високу посаду – керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області. Видання «Апостроф» тоді писали, що це за сприяння нардепа Калаура Івана, котрий родом з Підгаєччини.

Після корупційного скандалу на посаді в.о. керівника Служби автомобільних доріг Тернопільської області пан Раїнчук деякий час «заліг на дно», але зі зміною керівництва у Підгаєцькі громаді, міським головою став Мерена Ігор, друг сім’ї Раїнчуків, має знову шанс очолити комунальне підприємство.

Причиною звільнення в. о. начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігоря Раїнчука у 2020 році став скандал з оприлюдненими аудіозаписами, в яких особа з голосом, схожим на голос Раїнчука, веде мову про те, що «начальник служби має отримувати 1%», мовляв, це його доля. На ремонт магістральних доріг Тернопільщини у 2020 році планували скерувати 2,8 млрд грн, то 1% складе 28 млн грн.

Офіційно Підгаєцька міська рада не коментує скандал навколо ймовірного призначення керівника комунального підприємства, чим ще більше сіє паніку серед жителів громади.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора