Земельний скандал: міською радою на Тернопільщині займеться прокуратура (документ)

Прокуратура Тернопільської області з’ясовуватиме обставини виділення земельної ділянки міською радою у центрі Підгайців. Відповідне клопотання надійшло від Держгеокадастру у Тернопільській області. Там переконані у бездіяльності міської ради та виділенні земельної ділянки з порушеннями.

Насамперед головне управління Держгеокадастру звернулося з клопотанням до міської ради, проте там звернення проігнорували.

– Держгеокадастр звернувся в Тернопільську окружну прокуратуру змусити Підгаєцьку міську раду виконати клопотання. Така бездіяльність міської ради, ймовірно, виникла через дружні зв’язки секретаря ради Пшеничняк Галини та Шкрум Оксани, саме дочка останньої стала щасливим власником земельної ділянки в центрі Підгайців. Жінки разом працювали в Підгаєцькі міській раді минулого скликання, – повідомляють у прокуратурі Тернопільської області.

Також наголошують, що неповнолітня дочка секретаря ради отримала земельну ділянку в Підгайцях, в той час, коли люди в черзі на отримання земельних ділянок перебувають десятиліттями.

 

Автор матеріалу:
Всі 228 матеріалів автора