Оклади в 25 тисяч гривень і цілковита бездіяльність: для чого чи для кого були створені нові комунальні установи області?

Першим, за що взялася коаліція «Слуг народу» і «Свободи» в Тернопільській облраді, стало призначення «своїх» людей на керівні посади області. Під деяких навіть створили окремі структури. 

На одному з пленарних засідать депутати створили одразу два нових комунальних підприємтва («Облнадра» і «Облліс») та призначили їх керівників. 

Цікаво, що нових очільників підприємств не представляли, не запрошували до слова, щоб розповісти про напрямки роботи нових КП. Голова облради Михайло Головко навіть не називав прізвищ новоспечених директорів. Однак, сьогодні ці люди отримують чималі зарплати, при тому, що жодна діяльність цих підприємтсв за два місяці не проводилась.

До слова, при облраді уже діє 16 (!) комунальних підприємств, кожне з яких отримує кошти з бюджету на свою діяльність. Значна частина цих КП – несе політичний характер, позаяк було створене під «конкретну» людину. Більшість з них сьогодні очолюють «свободівці».

Автор матеріалу:
Всі 320 матеріалів автора